Kevään tapaamiset

Posted on maaliskuu 8, 2013 in Yleiset | 0 comments

Yhdistyksemme kokoontuu tänä keväänä vielä kolme kertaa. Päivämäärät ovat 3.4., 6.5. ja 7.6. Kokoonnumme Adoptioperheet ry:n tiloissa klo 17.00 ja paikan osoite on Yrjönkatu 29 A, Helsinki. Tervetuloa mukaan kaikki kohduttomat naiset. Jos sinulla on jotakin kysyttävää tapaamisiin tai yhdistykseemme liittyen, ota yhteyttä sähköpostitse [email protected]

6.5. tapaaminen järjestetään poikkeuksellisesti Simpukka-viikon kunniaksi klo 17:00 Simpukka ry:n toimistossa Tampereella. Osoite on Hämeenkatu 15 B 13. Tule tapaamaan muita kohduttomia vapaamuotoisen keskustelun merkeissä! Tilaisuuden järjestää Kohtuuttomat ry yhdessä Simpukka-yhdistyksen kanssa.

Vastaa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.